pondělí 4. září 2017

Wishlist #7: Harry Potter


Nové vydání Harryho Pottera a Kamene mudrců mě oslnilo snad okamžitě. Po vydání jsem si ho na internetu musela prohlížet snad každý den a v knihkupectví jsem se musela pokaždé podívat, jestli ještě nějaký zbývá. K mé rychlosti kupování vysněných knih bych se nedivila, kdyby ho vyprodali. 

O téhle nádherné obálce jste se mohli dozvědět z mého wishlistu nových bradavických učebnic. Momentálně je na světě nové vydání i k druhému dílu (Harry Potter a Tajemná komnata) a na podzim by měl vyjít i díl třetí (Harry Potter a Vězeň z Azkabanu). Obálky jsou přejaté ze zahraničí, konkrétně od autora a ilustrátora Jonnyho Duddla. 

V knihách nenajdete nic víc než v původních vydáních, ale já mám původní vydání nekompletní, proto se mi tyhle vycházející "novinky" zdají ideální. Můžu si užívat čekání na další díly, což jsem dříve nezažila. Celou sérii jsem totiž dočetla asi před rokem, dvěma. Doufám, že budu mít už brzy příležitost si nové vydání koupit. Moje knihovnička by potřebovala trochu ozvláštnění.

A co vy? Četli jste Harryho? Máte už nové vydání doma?
Vaše Poki

4 komentáře:

 1. Taky by se mi líbil. Ale už mám doma původní verzi a navíc sbírám ilustrované vydání :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám taky původní verzi, ale nekompletní, tak to chce napravit novým vydáním. :D

   Vymazat
 2. Nejúžasnější obálky ever! Kupovala sem si i první díl v angličtině (jen kvůli té obálce, stále nejsem schopná si to v té angličtině přečíst :D )...takže jakmile to vyšlo v češtině, tak sem musela mít i českou verzi...o další díly si asi nepíšu Ježíškovi :D

  OdpovědětVymazat