pondělí 15. května 2017

Knihobraní: Nejzábavnější kniha


Vítejte u série článků, které vám odhalí trochu více z mé knihovničky. Knihy, na které tu třeba ani nenajdete recenzi. Knihy, které stojí za zmínku a třeba Vás i svým způsobem přesvědčí k jejich přečtení. A pozor, články neobsahují spoilery!

Dospělost je mýtus

Na první pohled tenká knížečka skrývá opravdu spoustu neokoukané zábavy. Sarah Andersen si opravdu dokáže udělat srandu z čehokoli a důkazem je tenhle komiks. Naprosto skvěle padne do kabelky, takže na cestu do práce v nehezké pondělky je jako dělaná.

V čem je Dospělost je mýtus tak úžasná? Autorka si dělá srandu ze svého běžného života, vlastně běžného života každé ženy, není to žádné super-mega-husté sci-fi nebo umělecký počin. Ať už je to komiksový strip o oblečení, menstruaci nebo sportu, vždycky mě v jejím podání skvěle pobaví. Neustále mě překvapuje, jak může být tak běžná věc, tak komicky podaná. Jako příklad přikládám ukázku knihy:
Sarah's Scribbles je původně webkomiks, který si můžete v původním jazyce přečíst zde. Mně osobně se komiks opravdu líbil a autorku sleduji na její facebookové stránce už nějakou tu chvíli. Navíc taková roztomilá obálka se hodí do každé knihovničky.
Vaše Poki
Odkazy:

2 komentáře:

 1. Jé Knihobraní, toho jsem se kdysi zúčastnila taky a bavilo mě ty knihy vybírat :) Zrovna tuto knihu neznám, ale už podle obálky vypadá zábavně :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo, zrovna jsem o tom psala na Facebooku, že jsem naprostou náhodou pojmenovala vlastní rubriku stejným názvem, který má už nějaká existující rubrika (zjistila jsem to po půl roce)... Takže tohle nemá se zmiňovaným knihobraním nic moc společného. :D

   Ale děkuji za komentář a určitě se na knihu mrkni. Je super! :D

   Vymazat