neděle 26. února 2017

Homoparentální rodina? Říkám ano!

Výsledek obrázku pro homosexualita

Homoparentalita se u nás rozebírá už dlouho. Podle mě by bylo dobré, kdyby se schválila, jenomže spousta homofobů (a nejenom oni) tvrdí, že by to nešlo. Rozhodla jsem se proto zpochybnit jejich argumenty, protože se neustále opakují a jsou naprosto nesmyslné.

Proč by měli mít homosexuálové právo adoptovat si děti?!
- V dětských domovech je spousta dětí, které čekají až si je někdo vezme a touží po rodině, jiné než která se jim naskytla v dětském domově. Není potřeba, aby si homosexuálové brali batolata, můžou si klidně vzít desetileté dítě, které už ví, jak to na světě chodí. Můžou se zavést kontroly, než by se dokázalo, že rodiče na dítě homosexualitu nepřenesou, není to nemoc! A navíc, oni si stejně najedou způsob jak to dítě mít i bez adopcí... Akorát by se tímhle způsobem vše usnadnilo a přineslo by to o něco více lásky i k těm dětem (Neříkám, že v dětských domovech nemají rodinu a lásku!).

Děti nemají rozum! Odkoukali by homosexualitu od svých rodičů!
- Znovu opakuji, že homosexualita není nakažlivá a ani se nedá odkoukat. Dobře, dítě si jako malé (tak do pěti let) může myslet, že musí být taky homosexuálně orientované, ale pochopí, že tomu tak není. Nebylo náhodou už dávno objeveno, že homosexualita je geneticky daná vlastnost? Ten gen gay, který se bere od matky? Ano, samozřejmě že to dokázáno bylo.

Bude jim chybět mužský/ženský vzor!
- Tohle je snad větší kec než to, že je homosexualita nemoc. Mužské/ženské vzory jsou pro ně přece všude, v rodině mají strýčky, tetičky, prarodiče.. Ve školkách a školách mají vychovatele/ky a učitele/ky! Škola a školka je má přece přiučit všemu, co se nezvládne doma. Kde si myslíte, že berou vzor děti, které mají jen jednoho rodiče? Proč by jim měl chybět některý vzor?

Děti budou psychicky nevyrovnané! Já bych teda byl/a kdyby...
- Dítě by mělo být vděčné za to, že vůbec rodinu má. Nevyhovuje Vám, že váš tatínek kouří? Jste z toho psychicky nevyrovnaní? Ne.. Prostě to snášíte. Pokud by dítěti nevyhovovalo prostředí, tak se může (po složitém procesu) vrátit do dětského domova. Ale proč by to dělalo, když na něj budou jeho nový rodiče hodní a budou se prostě chovat jako úplně normální rodiče? Kromě toho, že budou mít jeho rodiče stejné pohlaví tam přece nebude rozdíl. Budou jako normální rodiny pořádat společné aktivity, budou se scházet s ostatními členy rodiny, budou chystat dítěti do školy svačiny... Naprosto normální činnosti.

Ale vždyť se té chudince budou ve škole smát! To byste chtěli co? Aby ho bili a smáli se mu..
- Teď jste to uhodli, všichni homosexuálové jsou vlastně surovci. Problém je v tom, že děti jsou kruté a vždy si najdou něco, za co toho druhého šikanovat. Má modré triko značky Nike, když teď letí červená trika značky Adidas?! Zmlátíme ho! Takhle to prostě chodí. Smáli se Vám někdy, že máte brýle? Že máte pár kil navíc nebo naopak míň? Že čtete knihy nebo se rádi díváte na kreslené pořady? Dítě přece nebude na potkání vykládat, že má rodiče stejného pohlaví. Vy jste snad někdy šli před celou Vaší třídou a řekli jste, že máte heterosexuální rodiče? Ne, tak proč by to dělalo to dítě?

Bůh homosexualitu neschvaluje! Na začátku byl Adam a Eva, ne Adam a Josef!
- Vzhledem k tomu, že je Bůh všemocný a tolerantí, tak bych neřekla, že homosexualitu neschvaluje. Nechci se nikomu samozřejmě vrtat do náboženství, ať si každý věří čemu chce. Ale Bůh je stvořitel všeho a homosexualita je pravděpodobně také jeho práce. Kdyby mu tu nějak vadili tak je všechny vymaže, ne? Existují i homosexuálně orientovaní věřící, proč by je Bůh nechával se k němu modlit, kdyby je neměl rád?

Příroda to tak nechce! Až si dokážou udělat děti sami, tak ať je mají!
- Dochází Vám argumenty, že se obracíte na přírodu? Víte kolik by toho příroda nechtěla a lidé to stále dělají? Co takhle kácení deštných pralesů? Teď si určitě říkáte, že to se Vás netýká, ale omyl. Víte, i netřídění odpadu nebo rovnou pohazování odpadu někde venku škodí přírodě. Myslíte si, že když jste lidi, tak můžete všechno a potom si berete do huby přírodu, když přijde na téma "homosexualita". Příroda není myslící bytost!
Homosexuálové by si vlastně děti mohli dělat "sami". Jelikož dnešní medicína je opravdu vyspělá, dokážou to. Jenomže jim to není umožněno a je to dokonce zakázáno. Umělé oplodnění pro lesby? V žádném případě! Není v naší republice náhodou zakázána diskriminace?

Jaký na to máte názor Vy?
Vaše Poki

Žádné komentáře:

Okomentovat