pondělí 28. srpna 2017

Wishlist #6: Selekce


Selekce je kniha, kterou četli už snad skoro všichni, ale ke mně se stále nedostala. Není to tak, že by mě téma vůbec nechytlo nebo by to byla kniha drahá, to vůbec. Je to spíš proto, že nemám tolik času na knihy a několikrát se tu našla kniha zajímavější než Selekce.

Selekce je soutěž, ve které dívky ve věku od 16 do 20 let soutěží o prince. America je snad jediná dívka v zemi, která o prince nemá nejmenší zájem. I když by celá soutěž znamenala to, že by si její rodina přilepšila v životě, její sourozenci by nemuseli tak tvrdě pracovat a tak dále. America chce pouze toho svého vyvoleného - Aspena. No, jak je ovšem předem jasné, do Selekce se dostane a všechno začne být zajímavější.

Selekce se mi do rukou před pár dny už dostala, přečetla jsem asi 30 nebo 40 stran, ale musela jsem ji odložit. Udělala na mě zvláštní dojem, America mi už během těch pár stran začala lézt na nervy, ale zároveň byla kniha velmi čtivá. Každopádně mám teď na čtení jiné knihy a opravdu doufám, že se k Selekci ještě někdy dostanu.

A co vy? Už jste četli Selekci? Stojí to za to?
Vaše Poki

Žádné komentáře:

Okomentovat